Діагностика та ремонт пневмосистем вантажних автомобілів

 

Гальмівна система і підвіска сучасного тягача, а також причепів працює на пневматиці. Справність повітряної системи є одним з найважливіших критеріїв безпечної експлуатації Вашого автомобіля. Правильна робота гальмівної системи і пневмопідвіски вантажного автомобіля залежать від справного стану всіх кранів і клапанів системи.

Не слід нехтувати незначними втратами повітря в пневмосистемі. Втрати повітря приводять до того, що компресор з часом починає гнати масло. Під впливом температури, масло закоксовує пневмотрубки, а манжети і гумові кільця перетворюються на пластик, в результаті чого вони виходять з ладу.

Несправність пневмосистеми, в свою чергу приводить до підвищеного зносу гальмівної системи: зношуються накладки, розтягуються пружини, збиваються регулювання. Для ремонту автомобіля доводиться витрачати більше часу і коштів, ніж тоді, коли б несправність пневмосистеми вдалося б виявити і усунути своєчасно.

Своєчасна діагностика і ремонт пневмосистеми дозволяють уникати аварійних ситуацій і значних фінансових витрат. На нашому сервісі за допомогою спеціального діагностичного обладнання ми зможемо досконально перевірити роботу пневмосистеми, а також виявити незначні відхилення і усунути їх щоб у подальшому вони не призвели до більш серйозних поломок. У разі ж виходу з ладу будь-якого вузла пневмосистеми ми гарантуємо оперативно і точно визначити причину несправності і її усунути.