DVTrucks


Сервісна станція «Дівітракс» розміщена на околиці міста Рівного, біля траси Київ-Чоп і являється авторизованою сервісною станцією BPW.


DVTrucks Truck

Сервісний комплекс включає в себе:

  • Зручну для заїзду і виїзду стоянку для вантажних автомобілів, яка охороняється цілодобово;
  • Будівлю сервісної станції, яка має сім теплих боксів, три оглядові ями, приміщення для ремонту вузлів та агрегатів, токарний і зварювальний цехи; ремонтні пости обладнані всім необхідним інструментом та обладнанням;
  • Офісну будівлю, яка включає в себе торговий зал та складські приміщення, де завжди є в наявності широкий асортимент оригінальних автозапчастин; для відпочинку водіїв є обладнана кімната.

Фірма «Дівітракс» пропонує високоякісне обслуговування і ремонт транспортних засобів з використанням оригінальних автозапчастин та високоякісних масел від виробника. Обслуговування проводиться у відповідності з вимогами виробника транспортного засобу, згідно технологічної документації.

Данні по обслуговуванню і ремонту автомобілів зберігаються в архіві і можуть бути пред’явленні за першою вимогою клієнта.

Ми зацікавленні у виконанні ремонтних робіт в найкоротші строки, з мінімальними простоями автомобіля. Це забезпечується чіткою організацією робочого процесу та висококваліфікованим персоналом.

Під час розрахунку вартості ремонтних робіт, ми використовуємо норми часу рекомендовані заводом виробником транспортного засобу. Навіть якщо майстер затратив на ремонт більше часу, клієнт оплачує тільки по нормативах виробника. Клієнт, також, може отримати попередню калькуляцію і спланувати свої витрати на ремонт.

12472

Проведених ремонтів

3642

Задоволених клієнтів


Найпопулярніші сервіси

  • Ремонт причепів53%
  • Ремонт тягачів79%
  • Компютерна діагностика91%
  • Заміна масла59%