OMVШановні клієнти!

Пропонуємо до вашої уваги новий бренд – масла від австрійської нафтогазової компанії OMV.

OMV – найпотужніший виробник та постачальник паливо-мастильних матеріалів не тільки Австрії, а загалом центральної Європи. Це найбільша серед усіх австрійських компаній. Заснована в 1956 році як Österreichische Mineralöl Verwaltung – Австрійське Нафтове Управління, OMV з роками перетворилась на лідируючу нафтогазову корпорацію, що видобуває та переробляє нафту й газ в 21 країнах світу на 5 континентах – в Норвегії, Ірані, Ірландії, Аргентині, Новій Зеландії, Лівії, Тунісі, Ємені, Казахстані, Венесуелі, Єгипті, Австралії…

Масла OMV для зручності споживачів поділяють на кілька груп. Моторні масла для легкових автомобілів — це група OMV BIXXOL, до якої входять кілька серій, Серія BIXXOL special — синтетичні масла найвищого рівня з сучасними допусками всіх провідних світових виробників.

Особливо широким та традиційно висококласним є асортимент OMV для вантажних автомобілів — серія OMV Truck.

А якщо у співвідношенні ціна/якість для Вас більш важливим є перше, радимо звернути увагу на спеціальну антикризову серію продуктів — OMV Dealer Line (DL).

Кредо компанії – найвища якість. Тільки концентрація на якості товарів та послуг змогла зробити з колись невеликої фірми гіганта сучасного європейського нафтового ринку. Довірте своє авто професіоналам! Легендарна австрійська якість дозволить Вам бути впевненими в надійності Вашого авто.