Штраф ДАІ
08.01.2012
Наша команда
01.01.2013
Показати все

Ремонт редукторів ведучих мостів

Редуктор – це складний механізм, який являє собою зубчату або черв’ячну чи гідравлічнуdiferen передачу, яка призначена для зміни обертальних моментів та кутових швидкостей. Тим самим, редуктор дає змогу встановити баланс між швидкістю та силою.

Редуктор має велике практичне значення як для автомобілістів, так і для тих хто має справу з
різними системами та верстатами, які в своєму складі мають редуктори.

Наші спеціалісти мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід у ремонті редукторів.

Ремонт редуктора розпочинається з діагностичного етапу, суть якого полягає у виявленні та встановленні несправностей. Як правило, погана робота редуктора, або припинення його роботи пов’язане з частковим або повним руйнуванням шестернів або валів. Або при виявленні причин поганої роботи редуктора, в частих випадках ми виявляємо високу ступінь зношування шестернів, причиною якого може бути як недостатня кількість мастила, так і погана якість деталей.

В будь-якому випадку, діагностика несправностей редукторів відбувається за умов їхнього демонтажу та розбирання. Візуально, та за допомогою вимірювальних приладів виявляються причини поганої роботи редукторів.

Після діагностики складається повний список необхідних заходів щодо ремонту редуктора, в якому вказується вартість та перелік робіт. Якщо виникає необхідність заміни певних деталей, ми готові запропонувати виготовлення та заміну будь-якої деталі. Наші спеціалісти розуміються на якості сталі та виготовленні деталей.